Москва, д. Десна, ул. Строительная, д. 11с1
посмотреть на карте
[email protected]
Режим работы
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Заказать звонок
Смета
Пусто

Гра в покер - контактна інформація ПокерМатч

Мета гри в покер - створити п'ятикарткову руку з найвищим значенням. Гравці роблять ставки, коли на них відбувається «дія». Якщо гравець не робив ставки раніше, він або вона може зробити кол, зробити рейз або скинути. Гравці також можуть розкрити свої карти в фінальному розборці. Якщо гравець-переможець складає найкращу роздачу, ця рука оголошується «кращою», і гравець виграє гру.

Найкраща рука в будь-який момент гри називається «гайками». Найкраща можлива роздача на даний момент – це тріп сім. Далі найкраща можлива рука - це піковий туз. Карта рівера є останньою картою, а карта терну – п’ятою. Якщо у гравця є бекдор-флеш, він або вона вдарить потрібні карти на терні та рівері, щоб завершити роздачу. Проте бекдор-флеш — найкраща рука всіх часів. Більше інформації про гру можна знайти на сайті, навіть працюють телефони служби підтримки.

Правила та контакти гри в ПокерМатч

Найпопулярнішою грою в покер у Сполучених Штатах є Техаський Холдем. Гравцям роздають дві карти лицьовою стороною вниз, і вони повинні дочекатися, поки будуть виявлені три спільні карти. Ставки продовжуються протягом трьох раундів: перший – флоп; другий — поворот; третя називається річкою; а останній раунд гри - це розборки. Переможна рука — та з найбільшим значенням. Якщо на флопі немає ставки, виграшна рука вважається найкращою.

Інший різновид покеру - стад-покер, який схожий на п'ятикартковий дро. Гравці повинні створити найкращу можливу руку з п'яти карт. У цій грі дилер також роздає дві карти в лунку. Перемагають ті, у кого найкращі руки з п’яти карт. Зрештою, жодна рука не може перемогти найсильнішу п’ятикарткову. Але, якщо ваша рука вище, ніж у дилера, переможець виграє.

У техаському холдемі дилер перемішує колоду і роздає карти всім гравцям, які сидять. Потім гравці використовують свої кишенькові та загальні карти, щоб створити руку. Інший варіант стандартного покеру https://redpost.com.ua/news/1243764-novinki-igr-dlya-kompyuterov-i-drugih-platform називається дро-покером. У цій грі гравці можуть обміняти свої головні карти з дилером на кращу руку. Якщо у гравця не найкраща рука, він може спробувати зробити рейз або фолд.
ßíäåêñ.Ìåòðèêà
55b286571347770047bd57b9fe4c1ad5